Co nového pro Vás chystáme

23.04.2019

V Taligadu se staráme o to, abyste měli aktuální a co nejlepší přehled o právních a obchodních tématech, protože je to v dnešní době potřeba, a to nejen v podnikání. Není tak divu, že se březnový a dubnový seminář "Právní minimum" a "Smlouva a její správný obsah" setkal s velkým zájmem a ohlasem.

Na seminářích totiž dané věci nejen probíráme, ale zároveň i zahrnujeme praktické zkušenosti v podobě případových studií. To vše ve spolupráci s vynikajícími lektory, kteří mají jak praxi, tak i teorii v malíku.

Na jaká nová témata se můžete těšit?

Již v červnu se u nás můžete dozvědět více o směnce jako zajišťujícím nástroji při podnikání, jejím správným použitím či případnými riziky. Novinkou bude seminář Registr smluv po novele 2019, kde se dozvíte, které subjekty mají povinnost uveřejňovat jaké smlouvy. Provedeme Vás celým procesem uveřejňování a s pomocí praktických příkladů vysvětlíme nejčastější úskalí reálného uveřejnění. Potřebujete registr smluv začlenit do běžné agendy vnitřního fungování a odstranit předchozí nedostatky? Právě Vám seminář ukáže a přiblíží možné způsoby řešení této implementace. V neposlední řadě jsme si pro Vás přichystali téma Zákon o svobodném přístupu k informacím. Potřebujete ho ke své práci a chybí Vám v této oblasti praktické zkušenosti a případové studie? Víte, na poskytování jakých informací se zákon nevztahuje a kdy lze odmítnout sdělení informace z důvodů neuvedených v zákoně? Podnikový právník s bohatou praxí v této oblasti Vás tímto a dalšími otázkami rád provede. Výhledově pro Vás chceme rovněž zpracovat téma Vymáhání pohledávek, o které si na seminářích často říkáte.

Sledujte nás také na sociální síti LinkedIn či Facebook a už Vám žádný zajímavý seminář a termín neunikne. :-)

Kontakty

icon

Adresa


TALIGADO s.r.o.

Sídlo:
Mirochov 75, 378 06 Chlum u Třeboně

IČO: 07537794
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 32051.