Smlouva a její správný obsah - po(d)klad vašeho podnikání

Datum konání Flexi office, Ovocný trh 572/11, Praha 1
Flexi office, Ovocný trh 572/11, Praha 1 (mapa)
Flexi office, Ovocný trh 572/11, Praha 1

Přednášející: Mgr. Ing. Veronika Žánová, advokátka zavedené Advokátní kanceláře Žánová – Kunert s.r.o. sídlící v centru Prahy
Cena s DPH/os.: 2 500 Kč

Co je to smlouva? Různé typy smluv nás provázejí celý život, setkáváme se s nimi každodenně, aniž bychom si to často uvědomovali. Je tedy možné v současnosti jejich znalost označit za klíčovou. V obchodním světě bývá uzavření smlouvy cílem, ke kterému obchodní partneři směřují. Při tomto směřování, tzn. procesu vyjednávání a uzavírání smluv, je již nezbytné vědět, co smlouva znamená, čemu je nutné se při jejím uzavírání vyvarovat a co naopak ve smlouvě zakotvit.

Rozdílné představy a nesoulad smluvních ujednání s právními předpisy často vedou k mnohaletým nákladným sporům, mnohdy s překvapivými rozsudky a ukončení spolupráce smluvních partnerů. Je možné racionálně předpokládat, že těmto scénářům zabrání domnělá víra, že se smluvním partnerem se vždy dohodneme?

Na semináři se proto dozvíte:

- co je to smlouva;

- kdy a jak dochází k jejímu uzavření;

- jaké z ní plynou následky;

- jaké máme možnosti, aby smlouva byla naším pomocníkem a ochráncem;

- jaká jsou akceptovatelná rizika.  

KOMU JE SEMINÁŘ URČEN:

Seminář je určen všem, kteří chtějí mít o uzavírání smluv jasnější představu a chtějí být zároveň schopni ovlivňovat obsah smlouvy a z něho vyplývající práva a povinnosti. Srdečně zveme i ty, kteří považují smlouvu za nutné zlo, jež kazí nebo brzdí nadějný podnikatelský plán.

PŘEDNÁŠEJÍCÍ:

Mgr. Ing. Veronika Žánová, zakládající advokátka Advokátní kanceláře Žánová – Kunert, s.r.o. sídlící v centru Prahy. Veronika vedle PF UK absolvovala obor Mezinárodní obchod na VŠE v Praze. Je také absolventkou mezinárodního programu v managementu (IPM) na Fundaҫăo Getulio Vargas – Escola de Administraҫăo de Empresas de Săo Paulo (Brazílie). Ve své praxi se zaměřuje především na obchodní právo a realizaci transakcí (obchodních či nemovitostních), kdy své klienty mimo jiné i zastupuje při vyjednávání transakcí.

ČASOVÁ NÁROČNOST:

Půldenní seminář od 9 hod. do 13 hod. s případovými studiemi a diskusí.

 

Poznámka

VOLNÁ KAPACITA

Předběžná registrace na seminář

* - povinné položky

Flexi office, Ovocný trh 572/11, Praha 1

Kontakty

icon

Adresa


TALIGADO s.r.o.

Sídlo:
Mirochov 75, 378 06 Chlum u Třeboně

IČO: 07537794
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Krajským soudem v Českých Budějovicích, oddíl C, vložka 32051.